I kupić Bitcoin na gotówkę

Przejrzystość: Prawie wszystkie waluty kryptograficzne są open source, co oznacza, że kod źródłowy jest dostępny dla wszystkich do wglądu. Kod sieci jest zgodny tylko z logiką, więc nie jest wymagane zaufanie do jednej osoby w zarządzaniu nim. Aby być całkowicie przejrzystym, większość walut kryptograficznych pokazuje również każdą transakcję, która miała miejsce pomiędzy użytkownikami od początku istnienia systemu.
Niezmienność: Ponieważ bezpieczeństwo i przejrzystość są tak solidne w przypadku kryptokurrency, nie jest również możliwa zmiana historii transakcji, ponieważ wszystkie są bezpiecznie przechowywane od razu po ich zawarciu. Transakcje są również w pełni weryfikowalne i miały miejsce bez konieczności zaufania do strony trzeciej.
Szybkość i cena: Szybkość i koszt transakcji w kryptowalnej walucie są takie same dla wszystkich użytkowników sieci, bez względu na to, gdzie na świecie znajduje się użytkownik. Kryptokurrency rozwiązuje również problem czasu potrzebnego na przelewy bankowe do rozliczenia i kursów wymiany, ponieważ są one wysyłane natychmiast i mają tę samą globalną wartość.
Kupno i wydawanie waluty kryptograficznej
Jeśli chodzi o kupno i sprzedaż waluty kryptograficznej, dostępnych jest więcej opcji niż można by sądzić.

Przy zakupie, poszczególne strony internetowe kryptokurrency mogą doradzić, jak kupić niektóre z ich cennych tokenów cyfrowych, lub można je uzyskać za pośrednictwem stron internetowych kryptokurrency exchange.

Którzy akceptują Bitcoin Revolution

Jeśli szukasz zakupu Bitcoin, twoje opcje są jeszcze Program Bitcoin Revolution jest darmowy bardziej obfite, ponieważ na całym świecie znajdują się bankomaty Bitcoin. Te bankomaty działają podobnie jak zwykłe bankomaty, z wyjątkiem karty bankowej, trzeba będzie użyć rządowej identyfikacji na skanerze, aby dokonać wypłaty.

Od czasu zainstalowania pierwszego bankomatu w Austin w Teksasie w lutym 2014 r. na całym świecie było 1189 bankomatów Bitcoin w maju 2017 r., z trzema zainstalowanymi dziennie.

Możesz znaleźć bankomat Bitcoin ATM w pobliżu ciebie, i kupić Bitcoin na gotówkę lub wypłacić gotówkę na Bitcoins, tutaj.

Bankomaty Bitcoin

Istnieje wiele sprzedawców detalicznych, którzy obecnie akceptują Bitcoin jako walutę w zamian za swoje towary lub usługi, co sprawia, że kryptokurrency jest zaskakująco dostępna.

Ta strona internetowa posiada stale aktualizowaną listę sprzedawców detalicznych, którzy akceptują Bitcoin jako formę płatności, a ta strona internetowa zawiera mapę lokalnych firm w pobliżu, które pozwolą Ci wydać z nimi swoją kryptokurrency.

Podsumowanie
Kryptokurrency szybko staje się prawdziwym rywalem dla tradycyjnej waluty geldplus na całym świecie. Waluta cyfrowa jest dostępna do zakupu w wielu różnych miejscach, co czyni ją dostępną dla wszystkich, a w przypadku detalistów akceptujących Bitcoin może to być znak, że pieniądze, jak wiemy, mają przejść przez poważną zmianę.

Całkowita kapitalizacja rynkowa walut kryptokrytycznych, według stanu na wrzesień 2017 roku, jest warta ponad 100 miliardów USD, a obecnie ma rekordowo wysoki dzienny wolumen przekraczający 6 miliardów USD.

Zdecentralizowanie waluty jest bardzo atrakcyjne w świecie hakowania i manipulowania, w którym żyjemy. Jeśli ochrona naszych pieniędzy oznacza odebranie ich bankom centralnym, jest wysoce prawdopodobne, że kapitalizacja rynkowa walut kryptograficznych będzie nadal rosła.

W miarę jak coraz więcej sprzedawców detalicznych zaczyna akceptować kryptowalne waluty i coraz więcej kryptowalnych walut wchodzi do obiegu, ludzie mają większy niż kiedykolwiek wybór, jeśli chodzi o zarządzanie własnymi pieniędzmi, co wciąga więcej ludzi w świat kryptowartości niż kiedykolwiek wcześniej.